TŘÍDY v karanténě:NAŘÍZENÁ KARANTÉNA KHS OD:NAŘÍZENÁ KARANTÉNA KHS DO:
7.B 9. 6. 202123. 6. 2021
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE (KHS):
Nařídila karanténu třídy.
ŠKOLA:
Oznámila rodičům žáků umístěných do karantény její vyhlášení, zajistí distanční výuku pro žáky v karanténě, průběžně informuje rodiče žáků o nových skutečnostech.
RODIČ/ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE:
V co nejkratší době kontaktuje ošetřujícího lékaře dítěte, který vystaví žádanku na test a nechá dítě nechat otestovat jedním PCR testem na přítomnost viru SARS-CoV-2, a to mezi 5. a 7. dnem od posledního kontaktu s pozitivní osobou (tedy nejdříve 14. 6. 2021), nejpozději však 10. den od posledního kontaktu s nemocnou osobou, tedy nejpozději 19. 6. 2021. Do školského zařízení může dítě nastoupit až po obdržení negativního výsledku testu a uplynutí čtrnáctidenní karantény, tedy po 23. 6. 2021, za předpokladu, že nebude vykazovat žádné příznaky onemocnění COVID-19 a pokud nebude vzdělávací zařízení uzavřeno celé. Více viz přiložený dokument KHS.

VÝUKA TŘÍDY:

Probíhá distanční výuka.

Rozvrh distanční výuky:

Vážení zákonní zástupci,

chtěla bych Vás požádat o častou kontrolu Vaší e-mailové schránky.

Předem děkuji za součinnost a zodpovědný přístup.

Mgr. Markéta Špaková, ředitelka školy

Příloha: