Informativní webinář pro zájemce o přípravné kurzy a zkoušky Cambride English 2021/2022

Vážení rodiče,
milí mladí angličtináři,

přípravné kurzy Cambridge English pořádané naším jazykovým centrem pokračují také v letošním školním roce v online formě.

Rozvrhy nabízených kurzů, přihlášky a další informace naleznete na našich webových stránkách www.aspirecentrum.cz.

Pokud máte zájem o podrobné informace týkající se výuky, potřebujete poradit s výběrem kurzu nebo se chcete dozvědět více o samotných zkouškách Cambridge English, využijte možnost zúčastnit se informativního webináře na toto téma.

Vyberte si webinář podle zkoušky a kurzu, o který máte zájem.

Po vyplnění jednoduchého formuláře Vám zašleme přihlašovací údaje do aplikace, ve které bude webinář probíhat. V uvedený den a čas se připojte prostřednictvím zaslaného odkazu.

Přihlašovací formulář do webináře naleznete také na našich webových stránkách.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na setkání s Vámi!
aspire jazykové a vzdělávací centrum
info@aspirecentrum.cz
www.aspirecentrum.cz