Zapojení ZŠ Příbram VII, 28.října do výtvarné soutěže „Světové dědictví UNESCO – Praha, Český Krumlov a Telč“

Během měsíce května se žáci ZŠ Příbram VII zúčastnili dětské výtvarné soutěže „Světové dědictví UNESCO – Praha, Český Krumlov a Telč“, kterou uspořádala Česká komise pro UNESCO. Kromě vítězů ve třech věkových kategoriích bylo vybráno a oceněno z úctyhodných 300 výtvarných prací ještě třicet mladých umělců,  jejichž  díla budou součástí připravované výstavy pod záštitou Velvyslanectví ČR.

Blahopřejeme žákyni Veronice Novákové ze třídy 5. A k ocenění a postupu do úzkého výběru výtvarných prací, které budou představeny na této výstavě připravované Velvyslanectvím ČR v Paříži a zahraničním zastoupením Czechturism ve Francii. Výstava má připomínat letošní výročí 30 let zapsání historických center měst Prahy, Českého Krumlova a Telče do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a uskuteční se v prostorách velvyslanectví ČR ve druhé polovině letošního roku.  Gratulujeme a přejeme mnoho dalších výtvarných a tvůrčích úspěchů!

Zapojení ZŠ Příbram VII, 28.října do výtvarné soutěže  „Světové dědictví UNESCO - Praha, Český Krumlov a Telč“
Zapojení ZŠ Příbram VII, 28.října do výtvarné soutěže „Světové dědictví UNESCO - Praha, Český Krumlov a Telč“