Sdělení ŠD – hlavní prázdniny – průzkum zájmu

Vážení rodiče, máte-li zájem o umístění svého dítěte ve školní družině v době letních prázdnin v týdnu od 3. 7. do 9. 7. 2023 (tzn. pondělí 3. 7.; úterý 4. 7. a pátek 7. 7. 2023), můžete jej písemnou formou závazně přihlásit nejpozději do středy 14. 6. 2023 prostřednictvím vychovatele/vychovatelky daného oddělení.

Je nutné přihlásit dítě na všechny tři dny a respektovat provozní dobu školní družiny v těchto dnech (pozdější příchody ani dřívější odchody nejsou z organizačních důvodů možné).

Pokud bude provoz školní družiny v této době realizován (7:00 hod. – nástup žáků; 15:00 hod. – odchod žáků), bude potřeba provést úhradu školní družiny ve výši 23 Kč (3 x 7,50 Kč) na účet školy a taktéž si zaplatit u vedoucí školní jídelny na tyto dny obědy, aby mohlo být zajištěno stravování přihlášených žáků.

O realizaci prázdninové činnosti ŠD vás budeme informovat do 16. 6. 2023.

Mgr. Markéta Špaková, ředitelka školy

Duben 2023 v ŠD