Ve středu 10. 9. 2024 se naši třeťáčci vypravili, s velkým sportovním nadšením, na hřiště pod Svatou Horu, kde probíhal již 4. ročník skvělé akce „Sportovní den pro školáky“.

Děti měly jedinečnou příležitost seznámit se s různými sporty, a to díky přítomnosti sportovních klubů zaměřených na hokej, fotbal, miniházenou, volejbal, gymnastiku, flag fotbal, karate a mnoho dalšího. Každý sportovní klub prezentoval svůj vlastní program, který byl plný interaktivních aktivit a soutěží.

Malí sportovci se zapojili do všech připravených disciplín a užili si tak dopoledne naplno.

Všechny děti moc chválíme za sportovní výkony, odhodlání, kamarádství a spolupráci. Trenérům a městu Příbram děkujeme za přípravu aktivního a pestrého dopoledne.

Mgr. Kateřina Boháčková

Ve středu 10. 9. 2024 se naši třeťáčci vypravili, s velkým sportovním nadšením, na hřiště pod Svatou Horu, kde probíhal již 4. ročník skvělé akce „Sportovní den pro školáky“.
Sportování nás baví