Rozvrhy hodin

1.A

třídní: Mgr. Kateřina Boháčková
zástupce: Mgr. Alice Pincová

Rozvrh hodin 1. A

1.B

třídní: Mgr. Alice Pincová
zástupce: Mgr. Kristýna Slámová

Rozvrh hodin 1. B

1.C

třídní: Mgr. Kristýna Slámová
zástupce: Mgr. Kateřina Boháčková

Rozvrh hodin 1. C

2.A

třídní: Mgr. Michaela Hausnerová
zástupce: Mgr. Jiřina Bartlová

Rozvrh hodin 2.A

2.B

třídní: Mgr. Miroslava Hlaváčková
zástupce: PaedDr. Petra Tuháčková

Rozvrh hodin 2.B

2.C

třídní: Mgr. Jiřina Bartlová
zástupce: Mgr. Michaela Hausnerová

Rozvrh hodin 2.C

2.D

třídní: PaedDr. Petra Tuháčková
zástupce: Mgr. Miroslava Hlaváčková

Rozvrh hodin 2.D

3.A

třídní: Mgr. Eva Vondrášková
zástupce: Mgr. Lenka Krajíčková

Rozvrh hodin 3.A

3.B

třídní: Mgr. Pavlína Nepožitková
zástupce: Mgr. Eva Vondrášková

Rozvrh hodin 3.B

3.C

třídní: Mgr. Lenka Krajíčková
zástupce: Mgr. Pavlína Nepožitková

Rozvrh hodin 3.C

4.A

třídní: Bc. Adéla Sedláčková, DiS.
zástupce: Mgr. Šárka Kosková

Rozvrh hodin 4.A

4.B

třídní: Mgr. Dana Marešová
zástupce: Bc. Adéla Sedláčková, DiS.

Rozvrh hodin 4.B

4.C

třídní: Mgr. Šárka Kosková
zástupce: Mgr. Dana Marešová

Rozvrh hodin 4.C

5.A

třídní: Mgr. Vlasta Dalasová
zástupce: Mgr. Jiřina Solanská

Rozvrh hodin 5.A

5.B

třídní: Mgr. Bc. Jaroslava Burmannová
zástupce: Mgr. Vlasta Dalasová

Rozvrh hodin 5.B

5.C

třídní: Mgr. Jiřina Solanská
zástupce: Mgr. Bc. Jaroslava Burmannová

Rozvrh hodin 5.C

6.A

třídní: Ing. Jana Kosánová
zástupce: Mgr. Lucie Pohořálková

Rozvrh hodin 6.A

6.B

třídní: Mgr. Kateřina Procházková
zástupce: Ing. Máša Květoňová

Rozvrh hodin 6.B

6.C

třídní: Ing. Máša Květoňová
zástupce: RNDr. Jitka Panochová

Rozvrh hodin 6.C

7.A

třídní: Mgr. Jana Batelková
zástupce: Mgr. Barbora Hřídelová

Rozvrh hodin 7.A

7.B

třídní: Mgr. Věra Pihávková
zástupce: Mgr. Jana Batelková

Rozvrh hodin 7.B

7.C

třídní: PhDr. Barbora Hřídelová
zástupce: Mgr. Věra Pihávková

Rozvrh hodin 7.C

8.A

třídní: Mgr. Alena Smotlachová
zástupce: Bc. Karolína Skuhrovcová

Rozvrh hodin 8.A

8.B

třídní: Ing. Tereza Zoubková, Bc.
zástupce: Mgr. Kateřina Procházková

Rozvrh hodin 8.B

8.C

třídní: RNDr. Jitka Panochová
zástupce: Ing. Tereza Zoubková, Bc.

Rozvrh hodin 8.C

9.A

třídní: RNDr. Petr Váně
zástupce: Mgr. Hana Kollertová

Rozvrh hodin 9.A

9.B

třídní: Mgr. Lucie Pohořálková
zástupce: Mgr. Helena Kaiserová

Rozvrh hodin 9.B

9.C

třídní: Mgr. Helena Kaiserová
zástupce: RNDr. Petr Váně

Rozvrh hodin 9.C