Všestranně sportovní kroužek je nyní také pro páťáky

Aktualizace 30. 9. 2024: Nově se do tohoto kroužku mohou hlásit také žáci 5. ročníku.

Vážení rodiče,

v letošním školním roce budete moci vaše dítě přihlásit na všestranný sportovní kroužek, jehož vedení zajišťuje pan Korecký ze společnosti Dítě sportovcem. V případě Vašeho zájmu informujte přímo pana Koreckého na telefonním čísle  +420 725 110 666. Více viz www.ditesportovcem.cz (info@ditesportovcem.cz).

Kroužek bude probíhat od měsíce října 2024 každou středu. Činnost bude ukončena poslední květnový týden 2025.

Žáci 3. – 4. ročníků mají kroužek od 14:00, což je čas, kdy jsou již po obědě. Žáci 1. – 2. ročník mají kroužek tak, aby jim navazoval po školní družině.

Veškeré podrobné informace včas obdrží zákonní zástupci přihlášených dětí.

Nabídka ostatních zájmových kroužků pro školní rok 2024/2025

V letošním školním roce budete moci vaše dítě přihlásit na všestranný sportovní kroužek pro děti 1. až 5. tříd.
Všestranně sportovní kroužek