Soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu na téma – „ PODZIM či HALLOWEEN“

V pátek 4. listopadu 2022 proběhla v naší škole soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu na téma „ PODZIM či HALLOWEEN“. Žáci během prvních dvou vyučovacích hodin zdobili své třídy. Kreativitě a nápadům se meze nekladly. Poté odborná pětičlenná porota ve složení předsedkyně poroty Nadi Dandové (školní asistentka), Ing. Hany Vandělíkové (zástupkyně ředitelky školy), Bc. Lenky Čihákové (pedagožka), Mgr. Leoše Hviždě (pedagog) a Růženy Pelikánové (úklidová pracovnice) třídy obešla a zhodnotila připravenou výzdobu. Porota měla za úkol vybrat třídu – vítěze z I. stupně a z II. stupně školy. Členy poroty čekalo mnoho krásných, nápaditých a originálních výzdob, doplněných o hudební, ale i divadelních představení. Nakonec se porota rozhodla odměnit nejen jednu  třídu z každého stupně, ale nakonec tři třídy z I. stupně a tři třídy z II. stupně.

Pořadí I. stupeň: 1. místo – 4. B, 2. místo- 4. A, 3. místo –  3. A

Pořadí II. stupeň: 1. místo – 7. B, 2. místo – 8. A, 3. místo –  8. C

Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům soutěže děkujeme za jejich práci, kreativitu a nadšení, se kterým se soutěže zúčastnili. Těšíme se na další společné projekty.

Za Školní parlament Ing. Bc. Tereza Zoubková

Soutěž o nejlépe vyzdobenou třídu na téma – „PODZIM či HALLOWEEN"