Sportovní den pro žáky 1. stupně, slavíme 65. výročí založení školy

V pátek 29. 9. 2023 se pro žáky 1. stupně konalo dopoledne plné netradičních sportovních aktivit v rámci oslav 65. výročí otevření školy. Děti si mohly vyzkoušet hod míčkem do zavěšené obruče, slalom mezi kužely s pingpongovým míčkem na lžíci, obouvání židle poslepu, běh v gumovkách, skákání pozadu, probíhání a prolézání dílů švédské bedny, házení medicinbalu do kruhu, vedení floorbalového míčku hokejkou mezi kužely a hod špejlí do kruhu. Za zvládnutí sportovní disciplíny děti dostaly do své karty razítko. Celé dopoledne si hezky užily.                                                                                                                                           Tato akce se konala díky finanční podpoře Města Příbram.

Mgr. Jiřina Bartlová

65. výročí založení školy