V pátek 24. 11.  2023 nás svojí návštěvou poctila paní Michaela Rom, která působí v příbramském klubu BOBCATS. Přišla, aby žáky seznámila s hrou zvanou FLAG FOTBAL, což je bezkontaktní verze amerického fotbalu.

Této, velmi zdařilé, akce se zatím zúčastnily třídy 7. B, 6. A, 4. A a 5. B. Žáci se naučili základní pravidla hry, házet s míčem, strhávat flagy – vlajky a mnoho dalšího.

Akce se žákům velice líbila, jelikož to pro ně bylo něco nového. Všechny žáky tento druh sportu bavil, oslovil a motivoval. Jejich hodnocení bylo velmi kladné a pozitivní J.

Věřím, že naše spolupráce s Michaelou Rom bude pokračovat a rozšíříme ukázku flag fotbalu i do dalších tříd. Paní Rom bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat!

Těšíme se na příště 🙂 :-)!!!

Flag fotbal