Sdělení školní družiny – velikonoční prázdniny – průzkum zájmu

Vážení rodiče,

máte-li zájem o účast svého dítěte ve školní družině v době velikonočních prázdnin ve čtvrtek  28. března 2024, můžete jej písemnou formou závazně přihlásit nejpozději do čtvrtka 21. března 2024 prostřednictvím vychovatele – vychovatelky daného oddělení.

Je nutné respektovat provozní dobu školní družiny v tento den: 7:00 hodin – nástup žáků; 15:00 hodin – odchod žáků (pozdější příchod ani dřívější odchod není z organizačních důvodů možný).

Pokud bude provoz školní družiny v této době realizován, je nezbytné si zaplatit   u vedoucí školní jídelny na tento den oběd, aby mohlo být zajištěno stravování přihlášených žáků.

Po uzavření průzkumu zájmu následně rozhodne ředitelka školy o činnosti školní družiny v době velikonočních prázdnin a zákonní zástupci žáků budou o tomto rozhodnutí včas informováni.

Mgr. Markéta Špaková