PŘÍBRAMSKÝ PŮLMARATON – ZÁVOD ŠKOLNÍCH ŠTAFET

V sobotu 8. 6. 2024 se konal Příbramský půlmaraton. Jeho součástí byl již tradičně také Pohár škol = závod o nejrychlejší školní štafetu poskládanou ze žáků nebo studentů školy, případně učitelů.

V letošním, již 9. ročníku, se na start závodu postavilo rekordních 22 školních štafet. Naši školu reprezentovaly dva týmy:

Girls‘ Power – N. Hejná (9.B), S. Štohanzlová (8.A), S. Boháčková (8.A), T. Větrovská (8.A)

Bad Boys – V. Pokorný (9.C), A. Krotký (9.B), J. Zeybek (9.C), P. Kutlák (9.C)

Každého z účastníků štafety čekala trať o délce 5,3km. Přítomní si mohli užít závodní atmosféru plnou emocí, vyčerpání, radosti, rychlosti a sportovních soubojů. Všichni naši borci běželi s obrovským nasazením a podali výkony na hranici svých možností.

Zejména štafeta kluků dosáhla skvělého výsledku, kdy o neuvěřitelných 5 minut vylepšila čas naší školní štafety z minulého roku, který nám v předešlém ročníku vynesl 1. místo. V letošní obrovské konkurenci, mezi řadou středoškolských štafet, stačil úžasný čas týmu Bad Boys 1h:32min na 4. místo.

Děkujeme oběma týmům za jejich nasazení a skvělou reprezentaci naší školy!

Mgr. Barbora Zívrová

Příbramský půlmaraton