Deváťáci učí

V prvním a druhém červnovém týdnu se naši deváťáci stali na jednu vyučovací hodinu učiteli anglického jazyka ve třetích třídách. Díky tomuto projektu, který si sami navrhli a zorganizovali v rámci školního parlamentu, využili své schopnosti a znalosti z hodin anglického jazyka a vyzkoušeli si jaké to je „být na druhé straně lavice“ :-).

Všichni zúčastnění včetně pozorovatelů z řad paní učitelek, byli nadšení a vyučovací hodiny si společně moc užili. Třeťáci navíc získali drobný dárek v podobě samolepky.

Propojení prvního a druhého stupně prostřednictvím tohoto projektu se velmi vydařilo. Moc děkujeme deváťákům za jejich odvahu a odhodlání postavit se před tabuli a také za to, že si celý projekt vymysleli.

Za Školní parlament Mgr. Lenka Čiháková

V prvním a druhém červnovém týdnu se naši deváťáci stali na jednu vyučovací hodinu učiteli anglického jazyka ve třetích třídách.
Deváťáci učí