Vrácení části poplatku za školní družinu – 1. pololetí roku 2020/2021

Vážení rodiče,

po uzavření školy nebylo Vašim dětem umožněno navštěvovat školní družinu, přestože jste měli zaplacené školné.

Školní družina byla uzavřena pro žáky 1. a 2. ročníku v období 14.10.- 17.11.2020, pro ostatní žáky uzavření stále trvá.

Platby za školní družinu v době jejího uzavření je nutno vypořádat do konce kalendářního roku 2020.

Z důvodu stále otevřené možnosti, že by školní družina mohla být ještě do konce kalendářního roku otevřena i pro žáky 3. a vyšších ročníků, stanovuji termín vypořádání na prosinec. Vratky budou hrazeny automaticky zpět na bankovní účty, z kterých byly uhrazeny, případné platby v hotovosti budou řešeny individuálně.

Hodnota vratky, pro žáky, kteří měli uhrazené plné školné:
– pro žáky 1. a 2. ročníků 150 Kč (poměrná částka za říjen 75 Kč a listopad 75Kč)
– pro ostatní bude vyčíslena později, dle aktuální situace k 1.12.2020

ZÁJEM O PŘEVEDENÍ ČÁSTKY PRO ČÁSTEČNOU ÚHRADU POPLATKU PRO DRUHÉ POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020-21

Máte-li, ale zájem o převedení zmíněné částky do druhého pololetí školního roku 2020-21 a částečně tak uhradit platbu školní družiny v tomto období,
je nutné, abyste do 2.12.2020 zaslali žádost na emailovou adresu ekonomky školy: nadezda.suchoparova@5zs-pb.cz. Pak je samozřejmě nutné si ohlídat doplatek v období ledna 2021 (doplatek do částky 900 Kč).

Žádost musí obsahovat jméno dítěte, číslo školní družiny a variabilní symbol dítěte.

PŘÍLOHA:
Žádost o převedení poměrné částky platby za ŠD na druhé pololetí roku 2020-2021 (.pdf)