Výlet do Březnice

V úterý 25.6. se žáci 3.A a 3.C vydali na nedaleký zámek Březnice. Cesta to pro nás byla příjemná, neboť jsme jako dopravní prostředek využili místní vlakové spoje. Netrvalo dlouho a ocitli jsme se u zámku Březnice, který všechny překvapil svou velikostí a krásou. Moc jsme se těšili na prohlídku tamního zámku, ze které jsme opravdu všichni odcházeli s nadšením. Paní průvodkyně nás velmi pěkně a jednoduše zasvětila do historie a života panovníků na zdejším zámku. Expozice zámku jsou vskutku krásné a na své si přišli jak kluci, tak dívky. Velmi se nám líbilo i v přilehlém zámeckém parku, který obklopoval malebné rybníčky. Počasí nám přálo, den utekl jako voda a my už se těšíme na další výlety, které nás v příštím školním roce čekají.

Mgr. Vendula Kornfeldová, Mgr. Jiřina Bartlová

V úterý 25.6. se žáci 3.A a 3.C vydali na nedaleký zámek Březnice.
Výlet do Březnice