ŠKOLNÍ ČASOPIS

Vážení rodiče a přátelé školy,

máme velikou radost, že se nám v letošním školním roce podařil otevřít zájmový kroužek „Mladý redaktor“ a tím  pádem můžeme vydávat školní časopis.

Žáci, kteří se do kroužku přihlásili, jsou od října prvními a novými mladými školními redaktory. Velmi nás těší, že všichni srší energií a touhou zpracovat co nejlepší školní časopis, vést rozhovory, psát články na různá témata a vymýšlet pro vás čtenáře takové rubriky, které vás budou bavit.

Každý měsíc se dozvíte nejaktuálnější informace ze školy, z proběhlých akcí, pročtete si nejrůznější rozhovory, dozvíte se zajímavosti, budete si moci např. vyluštit křížovku a mnoho dalšího. Kdo bude číst pozorně, může se těšit i na různé soutěže.

Věřte, že je na co se těšit.

Časopisu přejeme, aby se mu u nás dařilo, líbilo a aby se neustále zlepšoval a vyvíjel.

Nadšenou vedoucí paní učitelku a malé redaktory máme.

Doufáme, že nám zachováte přízeň, že budete časopis číst s radostí a těšit se na nová čísla.

Děkujeme!

Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

Školní časopis č. 1

Naši redaktoři se schází každé pondělí od 13:30 do 15:30 v „redakci“, kterou si vybudovali v uč. č. 50. K dispozici mají papíry, pastelky, fixy, knihy, encyklopedie apod. Samozřejmě, jako v každé správné redakci, mají také notebooky.

Členové redakce

Šéfredaktorka:

• Mgr. Vendula Kornfeldová

Redaktoři:

• Adamcová Jolanka
  • Kopičková Julinka
  • Koudela Toník
  • Matuszek Tobík
  • Mikešová Andrejka
  • Mudrová Amálka
  • Náprstková Andrejka
  • Navrátilová Simonka
  • Palas Péťa
  • Pankuličová Julinka
  • Štilcová Adélka
  • Šustrová Anička
  • Ungaríanová Helenka

Všem přejeme mnoho úspěchů a prima nápadů.