Minibasketbal 4. a 5. tříd

Tento týden byl, pro vybrané dívky a chlapce ze čtvrtých a pátých tříd, ve znamení basketbalu.

Ve středu 21. února 2024 se tým chlapců pod vedením pana učitele Tadeáše Peterky vydal na ZŠ Školní, kde se basketbalový turnaj konal. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po pěti. Chlapci se velmi snažili, usilovali o každý míč a „rvali se“ jako tým. Nakonec získali hezké 5. místo.

Ve čtvrtek 22. února 2024 se na ZŠ Školní vydalo pro změnu družstvo našich dívek, pod vedením paní učitelky Natálie Purkartové. I tady byly týmy rozděleny do dvou skupin. Dívky poměřily své síly a dovednosti se soupeřkami i ze ZŠ Březové Hory, pod Svatou Horou a 2. ZŠ Dobříš. Hned první zápas proti ZŠ Dobříš se „našim“ podařilo vyhrát 2:0. V ostatních zápasech sice dívky soupeřkám podlehly, přesto bojovaly statečně, a co je nejdůležitější – byly tým! Nakonec dívky získaly krásné 6. místo.

Družstvo chlapců hrálo ve složení: Levanti N. A.(4. A), Sýkora M. (4. A), Pešek M. (4. C), Svoboda J. (4. C), Rusnak R. (5. A), Tomášek M. (5. A), Bambas F. (5. A), Soukup S. (5. B), Sztacho M. (5. C)

Družstvo dívek hrálo ve složení: Svobodová E. (5. B), Huňová S. (5. B), Kindlová V. (5. B), Drdová N. (5. B), Koudelová M. (5. B), Šustrová A. (5. A), Veselá M. (5. A),
Peková E. (5. A), Šedivá A. (5. C)

Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů J