Školní parlament je sdružení žáků, které se mimo jiné snaží o vytvoření přátelského a vlídného prostředí, ve kterém se všichni mohou cítit dobře. Nejčastěji se pořádají různé speciální dny, které mají za cíl stmelit třídní kolektivy prostřednictvím společné aktivity. Jak už víte z nástěnky, v letošním školním roce proběhlo hned několik akcí, jako například Den společného umění nebo Den rodičů a prarodičů.

Zástupci třídy 9. A pro letošek přišli se skvělým nápadem uspořádat Den bez stresu. Dne 8. 4. 2024 tedy nikdo nepsal testy a nikdo nedostal domácí úkol.

Vzhledem k tomu, že se v dubnu dělají přijímací zkoušky, vedení školy rozhodlo „protáhnout“ všem devátým ročníkům Den bez stresu na Týden bez stresu. Tento týden probíhal od 8. 4. 2024 do 14. 4. 2024.

Tyto dvě akce všichni žáci velmi uvítali a shledali je velmi úspěšnými :-).

Mockrát děkujeme zástupcům 9. A za podnět k uspořádání Dne a Týdne bez stresu.

Za školní parlament

Mgr. Lenka Čiháková