Pohár rozhlasu (dívky 6. a 7. třída)

V pondělí 6. května 2024 se s některé dívky 6. a 7. ročníku zúčastnily atletických závodů – Pohár rozhlasu.

Tato sportovní událost se konala na venkovním hřišti pod Svatou Horou. Závodilo se v různých disciplínách: skok do dálky, skok do výšky, hod kriketovým míčkem, sprint na 60m, štafeta 4x60m a nakonec vytrvalost 600m.

Závodu se zúčastnilo celkem 14 družstev z různých škol. V každé disciplíně měla naše škola zastoupení a musím konstatovat, že dívky si nevedly vůbec špatně, ba naopak. Předvedly zde krásné výkony, osobní rekordy a hlavně si celé závody moc užily.

Naše škola se celkově umístila na krásném 9. místě v okrese Příbram. Dívkám patří velké poděkování, gratulace a těšíme se na další sportovní závody, které nás jistě v budoucnu ještě čekají J.

Naši školu reprezentovaly: Brožíková Valerie, Hoang Ngoc Bao Han, Husáková Alena, Kratochvílová Renata, Krešová Julie, Lieblichová Lucie Veronika, Štilcová Kateřina a Větrovská Zuzana.

Mgr. Natálie Purkartová

Pohár rozhlasu (dívky 6. a 7. třída)